środa, 21 listopada 2018

Świąteczny kramik w Pracowni na poddaszu


    Grudzień za pasem, za moment będą Mikołajki, a niebawem Święta :) Przed nami wiele okazji do składania życzeń, robienia niespodzianek i obdarowywania się upominkami. W sklepach już pełno najróżniejszych dekoracji, ale ja stawiam na jakość i unikatowość, czyli handmade :) W mojej Pracowni na poddaszu ruszył świąteczny kramik, a w nim mnóstwo drobiazgów wykonanych ręcznie, z pasją i dbałością o detale, w zimowej bieli, ciepłej świątecznej czerwieni i z odrobiną srebra.     Patchworkowe gwiazdki do zawieszenia na choince, a może na oknie lub klamce? Dla sympatycznego świątecznego misiaka zawsze znajdzie się miejsce w torbie z prezentami :) 


Piernikowe ludziki mają długą datę ważności ;) Zawsze wywołują uśmiech i kradną serca :) 


Ozdobne woreczki z aniołami to subtelna świąteczna dekoracja, idealny drobiazg dla ceniących elegancję.  


Zawieszki serduszka i ptaszki sprawdzą się doskonale jako choinkowe ozdoby. Na mojej choince nie może ich zabraknąć :)Dekoracyjne choinki pięknie się prezentują na parapecie w towarzystwie świec lub małych lampioników.  


Klimatyczne szklane lampioniki na tealighty to prawdziwy świąteczny "must-have" :)


Anielskie skrzydełka do zawieszenia gdziekolwiek. Wszędzie wprowadzą zimowo-świąteczny klimat.  


Ręcznie wykonane kartki w lekko rustykalnym klimacie. Wystarczy dodać zawieszkę-serduszko oraz buziaka i świąteczny upominek od serca gotowy ;)  

3 komentarze:

Dziękuję za Twój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...